WYSTAWA ALEKSANDRY FAILERT

W niedzielne popołudnie 17 maja 2015 zaprosiliśmy mieszkańców Przywór na wystawę rysunku Oli Failert. Na dworcu PKP w Przyworach można było zobaczyć prace młodej, utalentowanej przyworzanki, która jest uczennicą opolskiego plastyczniaka.

Mogliśmy podziwiać przede wszystkim pełne wyrazu portrety wykonane różnymi technikami. Każdy z odwiedzających wystawę  wśród pokazanych twarzy znalazł taką, która go poruszyła, przykuła jego uwagę. Mamy nadzieję, że ta pierwsza wystawa nie będzie jednocześnie  ostatnią i za jakiś czas Ola ponownie podzieli się z nami swoją twórczością i będziemy mieli przyjemność śledzić jak rozwija się jej talent.

 

Wystawa była jak zawsze też okazją do spotkania z sąsiadami i rozmów. Podobnie jak wszystkie wystawy ta również zostanie udostępniona uczniom naszej szkoły. We wtorek 19 maja młodzież z naszego gimnazjum będzie mogła zapoznać się z pracami swojej koleżanki. Wystawa była  dofinansowana z projektu na realizację zadań publicznych z zakresu kultury Urzędu Gminy Tarnów Opolski.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.