Muzyczny Podwieczorek

Niedzielne popołudnie 29 listopada, za oknami ciemność choć to dopiero 16.40, a w siedzibie Stowarzyszenia, w stuletnim Dworcu PKP atmosfera oczekiwania.

W ramach cyklicznego Muzycznego Podwieczorku, zorganizowanego dzięki współpracy z Urzędem Gminy Tarnów Opolski, ma się odbyć recital gitarowy Agaty Suchockiej Wachowskiej.
Przy trzaskającym w piecyku ogniu, przy blasku świec Pani Agata wyczarowała muzyką niezapomniany klimat i nastrój.

Autorka książki „Woła mnie ciemność”, poetka, kompozytorka i wokalistka, malarka nie po raz pierwszy była naszym gościem. Każde spotkanie z nią jest inne, każde kolejne pokazuje nową twarz artystki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.